SZYBKI KONTAKT Z NAMI:

FIBARO – Experience Center Kielce

INTELIGENTNY DOM

FIBARO SYSTEM Inteligentny dom FIBARO to kompleksowy ekosystem dostosowany do funkcji pomieszczeń i potrzeb mieszkańców.Dostęp do Twojego domu oraz Twoje dane są chronione na najwyższym poziomie – poprzez systemy WAF i Anty-DDoS, szyfrowanie komunikacji z wykorzystaniem protokołu TLS, a haseł poprzez bcrypt

System  jest prosty w instalacji i konfiguracji. Urządzenia instalatorskie są bezinwazyjne w montażu, a te plug & play gotowe do użycia tuż po wyciągnięciu z pudełka i krótkiej konfiguracji. Sprawdzanie stanu urządzeń i sterowanie mieszkaniem jest możliwe z dowolnego miejsca na Ziemi. Wystarczy dostęp do Internetu, żeby w dowolnej chwili zajrzeć do domu.

System inteligentnego domu to gwarancja wygody i komfortu. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej bezprzewodowej technologii, inteligentny budynek wyposażony jest w liczne moduły o niewielkich rozmiarach, które stale się ze sobą komunikują. Montaż systemu FIBARO jest niezwykle prosty i bezinwazyjny, a liczbę urządzeń można stale rozbudowywać. FIBARO system jest kompatybilny ze wszystkimi instalacjami elektrycznymi.

Podpowiemy jakie rozwiązanie będzie optymalne dla Twojego domu.

Zapewniamy profesjonalną instalację i konfigurację.

FIBARO Kielce to regionalny dystrybutor systemów inteligentnego domu – nowoczesnych instalacji inteligentnych, dzięki którym dom stanie się budynkiem, który nie tylko odpowiada na potrzeby mieszkańców, ale również stale się ich uczy.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

PEŁNA OFERTA PRODUKTÓW

KOMPATYBILNOŚĆ

OSZCZĘDNOŚĆ
ENERGII

SPRAWNY
PRZEBIEG PRAC

OSZCZĘDNOŚCI
W BUDŻECIE

PEŁNA
KONTROLA

Co zawiera oferta?

Call Now Button