SZYBKI KONTAKT Z NAMI:

Czyste Powietrze to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.

Program Czyste Powietrze – spotkania informacyjne we wszystkich gminach w Polsce

Program czyste powietrze, harmonogram spotkań

Program Czyste Powietrze  NFOŚiGW , który  będzie realizowany  w latach 2018 -2029, ma na celu poprawę efektywności energetycznej oraz zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń z jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Dla  przygotowania odbiorców do skorzystania z Programu Ministerstwo Środowiska prowadzi kampanię informacyjno – edukacyjną. Spotkania informacyjne, które rozpoczęły się 4 września br. i  będą trwały do 15 października br, organizowane są we wszystkich 2453 gminach w Polsce.

Tematyka spotkań

W trakcie spotkań zostaną zaprezentowane założenia Programu, omawiane rodzaje przedsięwzięć, które mogą uzyskać dofinansowanie, jak również przedstawiony będzie  sposób składania wniosków o dofinansowanie oraz zasady realizacji i rozliczania przedsięwzięć. Spotkania prowadzone będą przez przedstawicieli wojewódzkich funduszu ochrony środowiska a także przez ekspertów MŚ, NFOŚiGW. oraz Inspekcji Ochrony Środowiska . Będą one okazją do zadawania pytań i uzyskiwania informacji niezbędnych dla wypełnienia wnioskówi skorzystania z Programu.  Prowadzący spotkania eksperci przedstawią również problematykę ochrony powietrza oraz epizodów smogowych w tym  skutków zdrowotnych i ekonomicznych tych zjawisk.

Harmonogram spotkań

Harmonogramy spotkań na najbliższy tydzień (4-9.09.2018r.). Harmonogramy aktualizowane będą co tydzień TUTAJ

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Call Now Button