SZYBKI KONTAKT Z NAMI:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jesteśmy do Twojej dyspozycji zapraszamy do naszej siedziby ul.Szczecińska 34, Kielce. W razie potrzeby z przyjemnością dotrzemy do Ciebie na miejsce – tam porozmawiamy o naszym pomyśle na Twoje niezależne energetycznie mieszkanie.

Zadzwoń do mnie: +48 510 150 350
Napisz e-mail: biuro@mieszkanie-z-pomyslem.pl

Zamów bezpłatną wycenę

Myślisz o fotowoltaice w swoim domu? Wypełnij formularz, a my przygotujemy dla Ciebie bezpłatna ofertę wraz z wyceną. Udzielimy szczegółowych informacji na temat pożyczki w programie „Czyste Powietrze”. Programu Mój Prąd jak również innych możliwości finansowania.


Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych takich jak email, dane firmy/dane osobowe podane w formularzu, przez firmę Mieszkanie z pomysłem sp zo.o, jako administratora danych do celów: odpowiedzi na moją wiadomość oraz przedstawienia oferty handlowej jeśli taka prośba została wysłana. Zgody udzielasz na czas realizacji umowy. Jestem również świadomy/a, że w każdej chwili mogę odwołać moją zgodę. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności dostępnej na stronie www.mieszkanie-z-pomyslem.pl

Call Now Button